خدمات ما


تحصیل در آمریکاتحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا میتواند یکی از آرزوهای هر دانشجوئی باشد. تعداد بسیاری از هموطنان گرامی هر ساله از طریق مهاجرت تحصیلی به این کشور می روند و تحصیلشان را در بهترین دانشگاه های این کشور شروع میکنند. با ما باشید تا همراه یکدیگر اطلاعات بیشتری در مورد تحصیل در ایالات متحده آمریکا کسب کنیم.

حالا اول از همه به این بپردازیم چرا آمریکا؟

امکاناتی نظیر:

شرایط بسیار خوب رفاهی، تحصیل در بهترین مراکز آموزشی جهان، پیشرفت های علمی بسیار در این کشور باعث شده است که تعداد بسیار زیادی از دانشجویان روزانه وارد این کشور شوند. ایالات آمریکا دارای دانشگاه ها و کالج های برتر جهان هست که مدرک آن ها در سراسر جهان دارای ارزش و اعتبار است.

چگونه تحصیل خود را در آمریکا شروع کنیم؟

شما برای شروع تحصیل در دانشگاه های آمریکا باید برگه پذیرش (ای توئنی) از دانشگاه مقصد را داشته باشید. یکی از مهم ترین مدارک که دانشگاه شما نیز باید نمرات مورد تایید دانشگاه مقصد را نیز ارائه دهید. ایالات متحده آمریکا از دانشجویان بین الملی میخواهده نمره زبانشان است و همچنین نمره زبان شما باید نمره ای باشد که دانشگاه مقصد کرده است. یکی دیگر از مواردی که بسیار حائز اهمیت بوده داشتن تمکن مالی است. می توان این گونه گفت که گرفتن ویزا در گرو داشتن تمکن مالی مناسب می باشد.

لاتاری گرین کارت

ثبت نام لاتاری یکی از راحت ترین روش ها برای اخذ کارت گرین کارت آمریکا است که بسیار مورد توجه ایرانی ان است. لاتاری برنامه ی قرعه کشی سالانه آمریکاست. هرسال برنامه ی قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا توسط دولت آمریکا و اداره ی مهاجرت آمریکا برگزار می شود و تمام افراد تحت شرایط می توانند در این برنامه شرکت کنند.

دولت آمریکا هر ساله از طریق قرعه کشی لاتاری به ۵۵۰۰۰ نفر از سرتاسر جهان گرین کارت اعطا می کند. برند گان این قرعه کشی مجاز به دریافت گرین کارت آمریکا می باشند.

شرکت در برنامه ی سالانه ی لاتاری آمریکا برای تمام افراد واجد شرایط رایگان می باشد و دولت آمریکا از شروع ثبت نام تا زندگی در آمریکا هیچ هزینه ای از شرکت کننده طلب نمی کند، چرا که این برنامه یک قرعه کشی است و برنده .همانند برنده ی هر قرعه کشی ای نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارد

در طول ثبت نام و دیدن نتیجه یا قبل و بعد از برنده شدن از شرکت های ثالث یا واسطه و ... بارها به طرق مختلف از شما پول درخواست می شود در صورتی که این قرعه کشی از ابتدا تا انتها نیاز به هیچ هزینه ای ندارد. بای د توجه داشته که قبولی در لاتاری گرین کارت به شما اجازه اقامت و کار در امریکا را می دهد که ارزش بسیار بالایی دارد. با قطعیت می توان گفت که شرکت در لاتاری آمریکا راحت ترین راه برای اخذ اقامت کار و زندگی در آمریکا است

مزایای داشتن گرین کارت آمریکا

زندگی در آمریکا

فرد صاحب گرین کارت آمریکا اگرچه که یک شخص خارجی محسوب می شود و آمریکایی نیست ولی می تواند در آمریکا .و تحت حمایت قوانین آمریکا و دولت آمریکا قرار دارد (permanently live ) زندگی کند

کار در آمریکا

دارندهی گرین کارت آمر یکا می تواند بعد از کسب مجوز های مربوط در آمر یکا مشغول به کارشده و شغل خصوصی یا دولتی داشته باشد.

آوردن همسر و بچه ها به آمریکا

دارنده ی گر ین کارت آمر یکا می تواند همسر یا بچه های ز یر ۲۱ سال خود را به آمر یکا بیاورد.

داشتن شماره ملی

دارندگان گر ین کارت آمر یکا از مزایای داشتن شماره ملی برخودار می شوند، این موضوع برای افرادی که پیش از بازنشستگی دارای ۱۰ سال سابقه کار در آمر یکا باشند به همراه برخوردار ی از مزایای بازنشستگی خواهد بود.

اسپانسر

.دارنده ی کارت سبز آمر یکا می تواند اسپانسر افراد دیگر شود

درخواست سیتیزن شیپ

دارندگان کارت سبز آمر یکا می توانند برای سیتیزن شیپ شدن اقدام کنند.

دارا بودن حق تحصیل و دریافت کمک هزینه تحصیلی

دارندگان کارت سبز آمر یکا به عنوان مقیم، حق پرداخت هز ینه تحصیلی کمتر برای دانشگاه ها را دارند.

زمان ثبت نام لاتاری

زمان رسمی ثبت نام لاتاری از مهر آغاز می شود و مهلت ثبت نام لاتاری تا اواسط ماه آبان به پا یان خواهد رسید. شایان ذکر است این تار یخ قابل تمدید نمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما درتماس باشید.

• تعیین وقت سفارت

چنانچه برای مراجعه به سفارت های آمریکا در کشورهای خارجی نیاز به اخذ نوبت سفارت ، استفاده از تورهای اخذ ویزا و خدمات همراهی دارید؛ میتوانید با موسسه مون ایمیگریشن تماس حاصل فرمایید.

• ویزای توریستی

اگر هدف شما از رفتن به آمریکا دیدار دوستان و آشنایان، گردشگری، مقاصد تجاری همچون امضای قرارداد و شرکت در جلسه های کاری و اهداف درمانی باشد. میتوانید درخواست ویزای توریستی آمریکا بدهید. ویزاهای توریستی آمریکا میتوانند تا ده سال نیز اعتبار داشته باشند و اجازه چند بار ورود به آمریکا را به شما بدهند. در این صورت ویزای توریستی مولتی برای شما صادر شده است؛ اما معمولا شرایط ویزای توریستی آمریکا برای ایرانیان به این صورت نیست و در بیشتر مواقع برای ایرانیان ویز ای توریستی 6 ماهه و یکبار ورود صادر میشود. ویزای توریستی آمریکا در دسته ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا قرار دارد و با داشتن آن اجازه کار، تحصیل و اقامت طولانی مدت در آمریکا را نخواهید داشت و باید پس از اتمام مهلت اقامت، به کشور خود بازگردید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با موسسه مون ایمیگریشن تماس حاصل فرمایید.